+48 77 425 01 40 libedor@libedor.pl

Nasza Firma

Libedor S.C. to ludzie z bogatym doświadczeniem, których łączy zarówno pasja jak i kreatywność w obróbce metali. Odpowiednie zaplecze maszynowe pozwala nam na tworzenie wysokiej jakości produktów. Oferowany przez nas asortyment ma zastosowanie zarówno u klienta indywidualnego jako wyrób końcowy jak i jako komponenty dla większych konstrukcji. Umiejętności, które wykorzystujemy do tworzenia naszych produktów nie są jedynie kompleksową usługą, równie dobrze poszczególne działy świadczą usługi dodatkowe. Służymy pomocą w dziedzinach spawalnictwa, malowania proszkowego, obróbki skrawaniem przy użyciu maszyn sterowanych numerycznie jak i w piaskowaniu oraz gięciu elementów stalowych. Zlecenia wykonujemy na materiale własnym oraz powierzonym. Nasi ludzie pomogą w doborze odpowiedniej technologii obróbki elementów tak aby uzyskany efekt był w pełni satysfakcjonujący.

Logotyp

Kontakt

4 + 15 =

Tworzymy rzeczy z różnych metali. Od stali czarnej, przez aluminium po stal nierdzewną. W asortymencie mamy zarówno wyroby seryjne jak również na zamówienie.

Świadczymy usługi obróbki metali. Nadajemy kształt obróbką skrawaniem, formujemy plastycznie poprzez gięcie jak i również nadajemy odpowiedni stan wizualny chociażby poprzez malowanie proszkowe

Nasze autorskie wyroby znajdziecie Państwo w sklepie internetowym.