+48 77 425 01 40 libedor@libedor.pl

TG – podpora do stania

TG – Charakterystyczna podpora do stania, połączenie krzesła i stołka, przez co doskonała pomoc dla wszystkich tych, którzy przed długie godziny muszą pracować na stojąco i co jakiś czas choć na krótką chwilę chcieliby przysiąść, aby odciążyć nogi i kręgosłup oraz odetchnąć w nieco wygodniejszej pozycji.

Podpora do stania jest jedną z najstabilniejszych i najwygodniejszych podpór tego rodzaju dostępnych na rynku. To nieodłączna pomoc przy ciągłym staniu. Idealnie nadaje się dla osób, dla których zbyt długa pozycja stojąca, jest męcząca lub problematyczna ze względów zdrowotnych. Optymalna stabilność osiągnięta została dzięki szerokiemu rozstawieniu aż czterech punktów podparcia, które zabezpieczają hoker przed przewróceniem się w przypadku nagłego wsparcia się na nim. Dodatkowym atutem jest podnóżek, dzięki któremu odciążymy zmęczone nogi oraz 55 mm grubości wyjatkowo wygodne siedzisko, które zapewnia bezpieczne siedzenie bez obawy ześlizgniecia się.

Podnóżek i siedzisko mają 5 stopniowa regulacje wysokości, co umożliwią wygodne i stabilne siedzenia osobom o róznym wzroście. Hoker posiada oparcie z płynną regulacją wysokości.

Niezaprzeczalną zaletą naszej podpory jest również to, że w każdej chwili można ją łatwo złożyć i odstawić, jednocześnie złożony stołek zajmuje niewiarygodnie mało miejsca.

Hoker gwarantuje każdej osobie, która musi stać przez dłuższy okres czasu, możliwość pełnego siedzenia na nim lub tylko wsparcia się na nim z jednoczesnym sprawnym powrotem do pozycji stojacej.

Stołek czesto wykorzystywane jest przez osoby z nadwagą, mające problemy związane z chorobami kręgosłupa lub stawów itp.

Podpora może być wykorzystywana zarówno w domu przy wykonywaniu codziennych czyności np. w kuchni, w zakładach pracy na produkcji, jako podpora dla muzyków na scenie lub jako hoker barowy itp. Niemalże każdy mógłby znaleźć własne zastosowanie naszego stołka.

Dane techniczne:

– wysokość całkowita: 980 mm

– regulowane siedzisko: od 620mm do 750mm

– regulowany podnóżek:od 160mm do 290mm

– waga: 8,5 kg max.

– obciążenie: 130 kg

Podpora do stania jest składana.

Polski produkt z 2 letnią gwarancją.